Księgowa/Księgowy

Dział księgowości

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów księgowych przy wsparciu doświadczonego zespołu

  • Księgowanie dokumentów celnych oraz wewnątrzwspólnotowych (import, eksport)

  • Wsparcie w księgowaniu dokumentów związanych z gospodarką magazynową

  • Bieżąca kontrola zapisów księgowych oraz uzgadnianie kont rozrachunkowych

  • Pomoc w sporządzaniu deklaracji GUS, Intrastat, NBP

  • Uzadnianie rejestrów VAT oraz pomoc w sporządzaniu deklaracji VAT-7 oraz VAT-UE

  • Wsparcie w sporządzaniu sprawozdań finansowych

  • Sporządzanie podstawowych analiz i raportów

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy w księgowości lub w dziale finansowym

  • Znajomość podstaw przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego

  • Chęć nauki i rozwoju zawodowego

  • Dobra organizacja pracy, dokładność, terminowość

  • Znajomość pakietu MS Office, znajomość programów księgowych (ERP) ENOVA będzie dodatkowym atutem

  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

  • Mentoring i wsparcie ze strony doświadczonych specjalistów

  • Pracę w przyjaznym i wspierającym środowisku

  • Odpowiednie narzędzia pracy

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych, w tym: karnety sportowe, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna

Jak Aplikować:

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o wypełnienie formularza lub przesłanie CV na [email protected].

Zapraszamy!