Jakość produktu

Od lat współpracujemy z dostawcami profili, szkła oraz akcesoriów najwyższej jakości oraz pracujemy na maszynach renomowanych firm. Dzięki własnej lakierni możemy wykonać konstrukcje we wszystkich kolorach palety RAL.

Niezawodna obsługa klienta

Klienci Okno-Pol mogą liczyć na profesjonalne doradztwo, dobranie optymalnego rozwiązania, staranne wykonanie oraz terminową dostawę. Nasi handlowcy posługują się językiem polskim, angielskim, niemieckim, francuskim i włoskim oraz regularnie poszerzają swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach oraz targach branżowych. Nie boimy się wyzwań, więc z przyjemnością pomagamy w wykonywaniu nietypowych projektów.

Przekonaj się, że to prawda

Tworzenie przyjaznego środowiska pracy

Nowoczesne rozwiązania na terenie zakładu, dbanie o przyjazną atmosferę oraz determinacja do stworzenia przyjaznego środowiska pracy sprawiają, że rotacja pracowników jest znikoma. Dzięki temu firma jest w stanie zapewnić konsekwetne wyniki, stałą jakość produktów oraz niezmiennie solidną obsługę klienta. Nasi pracownicy są zaangażowani w życie i rozwój firmy a także aktywnie uczestniczą w akcjach charytatywnych pod hasłem #otwarcinawszystkich, które organizujemy w firmie.

Na co możesz liczyć, pracując z nami?

Profesjonalne doradztwo

Nasi doradcy naprawdę znają się na swojej pracy. Doradzą ci w kwestii wyboru systemu, rozwieją wątpliwości i odpowiedzą na trudne techniczne pytania. W razie potrzeby zaproponują i wycenią alternatywne rozwiązania. Będą ci towarzyszyć aż do momentu, kiedy będziesz zadowolony z dostawy.

Możesz liczyć na sprawny kontakt, doradcę rozumiejącego twoje problemy, sprawny proces rozpisu i wyceny, a także terminową produkcję i dostawę.

Każdemu zdarzają się błędy – ewentualne reklamacje rozpatrzymy szybko, sprawnie i mając na względzie interes klienta.

Produkt premium

Nasze produkty powstają z najlepszych komponentów, z dbałością o szczegóły. Nie zastępujemy systemowych rozwiązań tańszymi opcjami, dlatego możesz być pewien, że twój produkt będzie tak niezawodny, jak to tylko możliwe.

Nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości.

Sprawna dostawa

Zamów u nas okna lub drzwi, a my zajmiemy się resztą.

Po zakończeniu produkcji zapakujemy konstrukcje tak bezpiecznie, jak tylko się da, a nasi przewoźnicy dostarczą zamówienie prosto do twojego domu, salonu sprzedaży lub magazynu – szybko, sprawnie i na czas.

Utrzymywanie partnerskich relacji

Nie będziesz dla nas tylko kolejnym numerem w systemie. Twój doradca będzie z tobą w stałym kontakcie, upewniając się, że na żadnym etapie współpracy nie pozostajesz bez pomocy. Możesz liczyć na jego regularne odwiedziny w twojej firmie, będziesz też zawsze mile widziany w naszej siedzibie. Zobaczysz, że Okno-Pol to społeczność i że mamy wspólny cel.