Specjalista ds. eksportu z językiem włoskim

Dział handlowy - rynek IT

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klienta włoskojęzycznego (kontakt mailowy i telefoniczny),

  • przygotowywanie wycen produktów,

  • nadzór nad realizacją zleceń,

  • doradzanie i udzielanie informacji Klientom o produktach i rozwiązaniach technicznych,

  • spotkania biznesowe i udział w negocjacjach handlowych,

  • wyjazdy służbowe do Włoch.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka włoskiego, w mowie i piśmie,

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,

  • zdolności komunikacyjne,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów,

  • skrupulatność i dokładność.

Mile widziane

  • doświadczenie na stanowiskach sprzedażowych lub technicznych.

To oferujemy

  • pracę w polskiej firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • szkolenia produktowe,

  • możliwość rozwoju umiejętności sprzedażowych i technicznych,

  • kontakt z kulturą i językiem włoskim podczas wyjazdów służbowych,

  • szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport).

Jak Aplikować:

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o wypełnienie formularza lub przesłanie CV na [email protected].

Zapraszamy!