Polityka cookies

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Czy jesteśmy firmą dla ciebie?

1. Czy obsługujecie klientów indywidualnych?

Tak, obsługujemy klientów indywidualnych. Nasz zakres obsługi B2C jest ograniczony do promienia 60 km wokół zakładu w Mnikowie i zawiera darmowy pomiar oraz montaż.
W formie B2B obsługujemy całą południową połowę Polski, więc jeśli mieszkasz za daleko - odezwij się do nas, a my wskażemy ci naszego dilera w okolicy.

2. Czy dostarczacie do mojego regionu?

Klienci indywidualni: Na terenie Polski obsługujemy klientów indywidualnych w promieniu 60 km od naszej siedziby w Mnikowie pod Krakowem. Jeśli nie jesteś pewien, czy jesteś w naszym zasięgu, skontaktuj się z nami!

Klienci biznesowi: Współpracujemy B2B z firmami zlokalizowanymi w Polsce południowej, umowną granicą jest droga krajowa S8.

3. Nie jestem dilerem, mam firmę budowlaną. Czy mogę u was kupować?

Tak! Współpracujemy nie tylko z wyspecjalizowanymi dilerami stolarki, ale również z firmami budowlanymi, firmami handlowymi chcącymi poszerzyć swoją ofertę, a także z architektami i biurami projektowymi.

4. Nie znam się zbyt dobrze na oknach. Czy muszę dokładnie wiedzieć, czego chcę?

Nasi fachowcy chętnie doradzą ci w doborze systemu, okuć, zabezpieczeń, akcesoriów. Sprawdzimy, czy dany projekt jest wykonalny, zaproponujemy alternatywy. Jeśli chcesz, zorganizujemy dla ciebie i twojego zespołu szkolenie lub serię szkoleń, żebyś poczuł się swobodnie w naszej branży. Wyposażymy cię też we wszystkie materiały potrzebne do sprzedaży naszych produktów.

5. Jakiego rodzaju projekty realizujecie?

Działamy wszechstronnie. W naszym portfolio znajdują się domy jednorodzinne, rezydencje, osiedla mieszkaniowe, biurowce, obiekty użyteczności publicznej.

6. Co to znaczy, że wasze produkty są „premium”?

Produkty premium wyróżniają się wysoką jakością użytych materiałów, wykonane są z najwyższą dbałością. Zarówno nasze produkty, jak i usługi są najwyższej jakości – a nasz klient docelowy to taki klient, który takie wartości docenia. Ceny naszych produktów w pewnym stopniu odzwierciedlają tę wyjątkową jakość, jednak nieznacznie – nasza firma ma rozsądną politykę cenową i nie trwoni funduszy na bezsensowny marketing oraz niepotrzebne wydatki.

7. Jak długo będę czekał na realizację?

Jest to uzależnione od produktu, który wybierzesz, a także kolorów i akcesoriów . Skontaktuj się z naszym doradcą i uzyskaj informację o czasie realizacji dla swojego projektu.

8. Jakie są ceny?

Produkujemy wyłącznie na zamówienie i każdy projekt wyceniamy indywidualnie. Skontaktuj się z nami po darmową wycenę.

9. Czy wykonujecie stolarkę drewnianą? Co z aluminium?

W naszej ofercie znajdziesz stolarkę z PVC, aluminium, drewna oraz stali, a także PVC i drewno z nakładkami aluminiowymi i aluminium z ozdobnym panelem drewnianym.

10. Skoro robicie tyle różnych rzeczy, to czy umiecie to robić?

Mimo szerokiej oferty nasza produkcja nie jest masowa. Od początku działalności istnieliśmy jako dwie wyspecjalizowane marki: Okno-Pol (PVC) oraz Al-Tech (aluminium). Spółki oficjalnie połączyły się w 2022 roku, natomiast funkcjonujemy w ten sam sposób, a każdy specjalista zna się na swoim fachu.
Okna drewniane powstają w naszej stolarni, gdzie drewno przechodzi podróż od surowej deski do pięknego gotowego produktu pod czujnym okiem stolarzy – jest to praktycznie manufaktura.
Nasze konstrukcje stalowe powstają od niedawna w nowopowstałym segmencie zakładu, gdzie pracują najlepsi spawacze – artyści.

11. Czy kupię u Was okno w niestandardowym kolorze?

Jako jedna z niewielu firm mamy własną lakiernię, dzięki czemu możesz puścić wodze fantazji – polakierujemy Twoje okna na dowolny kolor z palety RAL.

12. Okna to tylko okna. W czym jesteście lepsi od konkurencji?

Naszą największą przewagą jest jakość produktów. W przeciwieństwie do niektórych firm, nie poświęcamy jakości dla niższej ceny produktu. Zadowolony klient jest u nas na pierwszym miejscu.
Drugim, równorzędnym priorytetem jest więc dla nas obsługa klienta – od momentu pierwszego kontaktu, przez wycenę, aż do obsługi posprzedażowej i serwisu. Szanujemy naszych partnerów biznesowych, ich czas i pieniądze.

13. Co w przypadku reklamacji?

Zwracamy się każdorazowo o przekazanie dokumentacji fotograficznej lub w formie wideo.
Prosimy, aby towar był przez państwa zweryfikowany w momencie dostawy produktów.

Zgłoszenie reklamacyjne musi był zgłoszone w formie pisemnej za pośrednictwem poczty
elektronicznej.

14. Czy produkujecie w sposób zrównoważony? W jakich warunkach powstaje wasz produkt?

Jednym z naszych priorytetów jest stworzenie przyjaznego środowiska pracy. Nasi pracownicy mają dobre warunki i otrzymują konkurencyjne wynagrodzenie. O ich zadowoleniu świadczy fakt, że niewiele osób decyduje się na odejście z firmy, a większość pracuje u nas przez długie lata. Szanujemy środowisko, nie zatruwamy rzek ani atmosfery, używamy materiałów z recyklingu. Dzielimy się tym co mamy ze społeczeństwem organizując częste akcje charytatywne pod hasłem #otwarcinawszystkich, wspieramy lokalne instytucje i dokarmiamy zwierzęta. Jesteśmy firmą z duszą, nie anonimowym zakładem przemysłowym.